O mně


Jsme manželský pár, milci čajů a nečajů z Vysočiny, a máme zálibu v čaji, v jejich ochutnávání, v učení o přípravě, výrobě a v jejich osobním hodnocení. Postupně budeme vkládat v pravidelných degustacích čaje, které nás zaujaly ať už chutí, cenou, nebo nějakou zvláštností, taktéž budou zveřejňovány propadáky, na které si dát pozor. Čaj aktivně popíjíme od roku 2007, kdy jsme začali objevovat první čajové skvosty - jedny z prvních probádaných čajů jsou Formosa Gao Shan Nai Xiang, Shui Hsien a Chun Mee. Mnoho lidí se ptá, jaké čaje máme nejraději - nelze to specifikovat, máme rádi od zelených čajů, přes bylinné až po puery :-) Případné dotazy, kritiku, námitky směrujte prosím na náš e-mail (viz. záložka kontakt v menu). Pokud bude forma Vašeho textu slušná, rádi odpovíme.
Čestně prohlašujeme, že nemáme žádné obchodní spojení s žádným prodejcem, firmou ani jednotlivcem. Nejsme tedy vázáni žádnou povinností - proto zaručujeme reálné hodnocení.

Stránky s čajovou tématikou - po útlumu v roce 2015 opět více aktivní. Rozsáhlá a rozrůstající se čajová databáze mi dělá radost. Čaj mám rád a rád požitky z něj sdílím, proto posílám dál zpětnou a informační vazbu prostřednictvím těchto stránek. Recenze, které zde prezentuji jsou subjektivní, nejde o řízené degustace spjaté s pravidly, čaj připravuji tak jak mi chutná a tak vám jej i popisuji.

Přeji příjemné čtení čajových recenzí, doufám, že Vám pomohou a snad i potěší.


Dále zveřejňuji naše ostatní aktivity:
Nezisková zájmová činnost pro rozšíření čajové kultury mezi širokou veřejností
- Tvorba a správa webových stránek prodejce Mgr. Petra Siče, dovážející gruzínský čaj
//prohlašuji, že za tyto aktivity nepobírám žádné odměny, pravidelné, ani nárazové, jedná se o dobrovolnou pomoc při rozvoji čajové kultury. Petr má jedinečný přístup a vztah zákazník/prodejce není formální, odebírání čaje se tedy změnilo v dlouholeté kamarádství.
- Veřejné degustace - představení kategorií čajů a nečajů, čajů z nejrůznějších zemí
//uváděni jsou jak prodejci čajů, tak ceny a zdroje kde koupit - osobně produkty neprodávám ani nevybírám vstupné či podobné ohohacující prostředky
- Sestavení dárkových balíčků pro přátele s nulovou provizí.
- Soukromé degustace - přípravy a prezentace čajů/nečajů pro kamarády a známé :-)

Osobní weby v mé režii:
http://mechatronik.blog.cz/
http://cajovnicka.4fan.cz/
http://zkuscaj.tode.cz/
http://inthenameoftea.wz.cz/
http://poetazjihlavy.wz.cz/
http://autocrosshb.tym.cz/
http://gruzie.tode.cz/
http://autokraus.ic.cz/
http://tomynabytek.ic.cz
http://frantisekbukvaj.ic.cz/
 
Design downloaded from free website templates.